Nuorisopalvelut

Tapahtumia

Syyslomatoimintaa viikolla 43 (25.-29.10.2021)

1. Pool Party Zimmarissa ma 25.10.2021 klo 17.30-20.30, liput 5 €

2. Lastenleiri 1.–6.luokkalaisille ke-pe 27.-29.10.2021 leirikeskus Luurinmutkassa, Utajärvellä.
Leirin hinta on 45 € (sis. kyydin, materiaalit, ohjatun toiminnan, ruokailut ja vakuutukset.)
Ilmassa on syksyn tuntua, värejä ja tuoksuja. Leirillä saamme nauttia yhdessä syksyn mukanaan tuomasta taiasta!
Ilmoittautuminen 13.10. mennessä Kempeleen Seurakunnan nettisivuilta.
Leiri laskutetaan jälkikäteen lähettämällä maksulinkki sähköpostiin.Ilmoittautumisajan päätyttyä osallistumisen peruuttamisesta hyvitetään 50 % hinnasta, lääkärintodistuksella 100 % hyvitys. Ilmoittamatta leiriltä pois jääneiltä peritään koko maksu.

 

Nuorisopalveluiden yhteystiedot

Vs. Nuorisopalvelujen päällikkö Heidi Alatalo p. 050 3078 981 heidi.alatalo@kempele.fi


Nuorisotyö

Nuoriso-ohjaaja Riikka Kärkkäinen 044 4972 288 riikka.karkkainen@kempele.fi

Nuoriso-ohjaaja Juho Ljokkoi 044 4972 286 juho.ljokkoi@kempele.fi

Nuoriso-ohjaaja Pirjo Ranta 050 3078 678 pirjo.ranta@kempele.fi


Etsivä nuorisotyö

Etsivä nuorisotyöntekijä Heikki Tervola 040 5956 922 heikki.tervola@kempele.fi

Etsivä nuorisotyöntekijä Jemina Maijanen 050 3163 741 jemina.maijanen@kempele.fi


Starttipaja

Työvalmentaja Sanna Härmä 050 3163 768 sanna.harma@kempele.fi

Työvalmentaja Reetta Lahtinen 050 3163 766 reetta.lahtinen@kempele.fi


Ohjaamo Kempele

Koordinaattori Laura Sarjanoja 040 6116 885 laura.sarjanoja@kempele.fi
Ohjaaja Annika Savolainen 040 1821 244 annika.savolainen@kempele.fi

Lue lisää Nuorisopalveluiden toiminnasta