Nuorisopalvelujen toimintaa

Nuorisopalvelut

Lasten toimntapäivät ja retket löydät tästä linkistä

Nuorisopalveluiden yhteystiedot

Vs. Nuorisopalvelujen päällikkö Heidi Alatalo, p. 050 307 8981, heidi.alatalo@kempele.fi


Nuorisotyö

Nuoriso-ohjaaja Riikka Kärkkäinen, p. 044 497 2288 riikka.karkkainen@kempele.fi

Nuoriso-ohjaaja Eetu Heikkinen, p.044 497 2287, eetu-iisakki.heikkinen@kempele.fi

Nuoriso-ohjaaja Pirjo Ranta, p 050 307 8678, pirjo.ranta@kempele.fi


Etsivä nuorisotyö

Etsivä nuorisotyöntekijä  Heidi.Ohukainen, p.040 595 6922, heidi.ohukainen@kempele.fi

Etsivä nuorisotyöntekijä Jemina Maijanen 050 316 3741,  jemina.maijanen@kempele.fi


Starttipaja

Työvalmentaja Sanna Härmä, p. 050 3163 768, sanna.harma@kempele.fi

Työvalmentaja Sanna Pitkänen-Viinamäki, p. 050 3163 766, sanna.pitkanen-viinamaki@kempele.fi


Ohjaamo Kempele

Koordinaattori Juho Ljokkoi, p. 040 6116 885, juho.ljokkoi@kempele.fi
Ohjaaja Annika Savolainen, p. 040 1821 244, annika.savolainen@kempele.fi

Lue lisää Nuorisopalveluiden toiminnasta