Sisältö

Yhteystiedot

 

Nuorisopalvelujen päällikkö
Käyntiosoite: Kempele Akatemia, Honkasentie 15, 90450 Kempele

  Sanna Tauriainen p. 050 3078 981, sanna.tauriainen(at)kempele.fi

Etsivä nuorisotyö
Käyntiosoite: Kempele Akatemia, Honkasentie 15, 90450 Kempele

  Laura Sinkkonen p. 050 3163 740, laura.sinkkonen(at)kempele.fi 
  Facebookissa: Etsivä Laura Kempele

  Sari Okkonen p. 050 3163 741, sari.okkonen(at)kempele.fi
  Facebookissa: Etsivä Sari Kempele

Nuorisotyö
Toimisto sijaitsee  Kempele Akatemian tiloissa, Honkasentie 15.

  Nuoriso-ohjaaja Matias "Matti" Jurmu, p. 044 4972 288, matias.jurmu(at)kempele.fi
  Facebookissa: Nuoriso-ohjaaja Matias "Matti" Jurmu

  Nuoriso-ohjaaja Pirjo Ranta, p. 050 3078 678, pirjo.ranta(at)kempele.fi
  Facebookissa: Nuoriso-ohjaaja Pirjo Ranta

  Vapaa-ajanohjaaja Petri Huurinainen p. 044 4972 286, petri.huurinainen(at)kempele.fi
  Facebookissa: Petri Huurinainen (vapaa-ajanohjaaja)

  Ohjaaja Tiia Pirkola, tiia.pirkola(at)kempele.fi

  Hanketyöntekijä Heidi Marjomaa-Mikkola, p. 040 1821 244, heidi.marjomaa-mikkola(at)kempele.fi


Työpajatoiminta, Zuumi-paja
Käyntiosoite: Kempele Akatemia, Honkasentie 15, 90450 Kempele

  Yksilövalmentaja Antti Oksanen, p. 050 3163 768, antti.oksanen(at)kempele.fi
  Facebookissa: Antti työvalmentaja Kempele

  Työpajaohjaaja/seksuaalineuvoja Heidi Huotari, p. 050 3163 766, heidi.huotari(at)kempele.fi
  Facebookissa: Zuumipajaohjaaja Heidi

Nuorisopalveluiden Facebook

Seuraa meitä Instagramissa: kempeleen_nuorisopalvelut