Sisältö

Yhteystiedot

Nuorisopalveluiden henkilökunta

Nuorisopalveluiden päällikkö
Sanna Tauriainen p. 050 3078 981, sanna.tauriainen@kempele.fi
Käyntiosoite: Kempele Akatemia
Honkasentie 15, 90450 Kempele

Etsivä nuorisotyö
Käyntiosoite: Kempele Akatemia, Honkasentie 15, 90450 Kempele

Laura Sinkkonen p. 050 3163 740, laura.sinkkonen(at)kempele.fi
Facebookissa: Etsivä Laura Kempele

Sari Okkonen p. 050 3163 741, sari.okkonen(at)kempele.fi
Facebookissa: Etsivä Sari Kempele

Nuorisotyö
Toimisto sijaitsee  Kempele Akatemian tiloissa, Honkasentie 15.

Nuoriso-ohjaaja Matias "Matti" Jurmu, p. 044 4972 288, matias.jurmu(at)kempele.fi
Facebookissa: Nuoriso-ohjaaja Matias "Matti" Jurmu

Nuoriso-ohjaaja Pirjo Ranta, p. 050 3078 678, pirjo.ranta(at)kempele.fi
Facebookissa: Nuoriso-ohjaaja Pirjo Ranta

Vapaa-ajanohjaaja Petri Huurinainen p. 044 4972 286, petri.huurinainen(at)kempele.fi
Facebookissa: Petri Huurinainen (vapaa-ajanohjaaja)


Työpajatoiminta: Zuumi-paja
Käyntiosoite: Kempele Akatemia, Honkasentie 15, 90450 Kempele

Työvalmentaja Mira Naukkarinen, p. 050 3163 768, mira.naukkarinen(at)kempele.fi
Facebookissa: Zuumipajaohjaaja Mira

Nuorisopalveluiden Facebook

Seuraa meitä Instagramissa: kempeleen_nuorisopalvelut