Sisältö

Yhteystiedot

Nuorisopalveluiden henkilökunta

Nuorisopalveluiden päällikkö
Sanna Tauriainen p. 050 3078 981, sanna.tauriainen@kempele.fi
 * lomalla 26.6. ja 28.6.- 6.8.2017
Käyntiosoite: Kempele Akatemia
Honkasentie 15, 90450 Kempele

Etsivä nuorisotyö
Käyntiosoite: Kempele Akatemia, Honkasentie 15, 90450 Kempele

Laura Sinkkonen p. 050 3163 740, laura.sinkkonen(at)kempele.fi
Facebookissa: Etsivä Laura Kempele
 * lomalla 3.-16.7. ja 31.7.-6.8.2017

vt. etsivätyöntekijä Jennika Jalonen p. 050 3163 741
S-posti: jennika.jalonen@kempele.fi
 * Sari Okkonen opintovapaalla 26.6.-25.8.2017 

 

Nuorisotyö
Toimisto sijaitsee  Kempele Akatemian tiloissa, Honkasentie 15.

Nuoriso-ohjaaja Matias "Matti" Jurmu, p. 044 4972 288, matias.jurmu(at)kempele.fi
Facebookissa: Nuoriso-ohjaaja Matias "Matti" Jurmu
 * lomalla 26.6. ja 30.6.-30.7.2017

Nuoriso-ohjaaja Pirjo Ranta, p. 050 3078 678, pirjo.ranta(at)kempele.fi
Facebookissa: Nuoriso-ohjaaja Pirjo Ranta
 * lomalla 30.6. - 6.8.2017

Vapaa-ajanohjaaja Petri Huurinainen p. 044 4972 286, petri.huurinainen(at)kempele.fi
Facebookissa: Petri Huurinainen (vapaa-ajanohjaaja)
 * lomalla 3.-30.7. ja 10.-11.7.2017


Hanketyöntekijä Heidi Marjomaa-Mikkola, p. 040 182 1244, Heidi.Marjomaa-Mikkola(at)kempele.fi


Työpajatoiminta: Zuumi-paja
Käyntiosoite: Kempele Akatemia, Honkasentie 15, 90450 Kempele

Työvalmentaja Mira Naukkarinen, p. 050 3163 768, mira.naukkarinen(at)kempele.fi
Facebookissa: Zuumipajaohjaaja Mira
 * lomalla 3.-21.7.2017

Pajaohjaaja Heidi Huotari, p. 050 3163 766, heidi.huotari (at)kempele.fi
 * lomalla 5.-7.7. ja 12.-14.7.2017

Nuorisopalveluiden Facebook

Seuraa meitä Instagramissa: kempeleen_nuorisopalvelut